Nowy projekt dla POLITYKI

Logo Polityki
Logo Polityki

Dziś parę informacji o tym, jak przebiega nasza ciągła współpraca z Wydawnictwem POLITYKA.

Usługi dla Polityki świadczymy już od ponad 10 lat! W tym czasie wielokrotnie rozbudowywaliśmy, modyfikowaliśmy system wydawnictwa, dostarczaliśmy niezbędnych aktualizacji i dbaliśmy o prawidłowe działanie poprzez wsparcie techniczne. Poza pracami deweloperskimi dostarczamy również usługi analityczne i projektowe podczas planowania nowych elementów systemu bądź większych zmian w środowisku informatycznym.

W 2020 roku zakończyliśmy prace trwające od maja 2019 roku nad rozbudową systemu w ramach projektu Great Reading Experience. Miał on na celu zbudowanie zaawansowanych mechanizmów dopasowywania i personalizacji treści w zależności od zainteresowań i preferencji czytelnika. Drugim ważnym komponentem projektu było zbudowanie nowoczesnej aplikacji mobilnej POLITYKI na iOS i Android. W tym samym czasie stale utrzymywaliśmy i rozbudowywaliśmy portale na potrzeby POLITYKI.

Nowe projekt dla Polityki

W tym roku pracujemy nad nowym projektem Polityki - jest nim przejęcie przez POLITYKĘ miesięcznika popularnonaukowego „Wiedza i Życie”, który ukazuje się od 1910 roku i jest jednym z najstarszych tytułów w Polsce!

Naszą rolą jest wdrożenie nowych elementów do systemu Polityki, pozwalających na zarządzanie nowymi tytułami.

Technologie: Java 8, Spring, Hibernate, Lucene, Velocity, JSP, MySQL

Potrzebujesz systemu internetowego skrojonego
pod Twoje potrzeby?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a opowiemy Ci o szczegółach!

Zapraszamy do kontaktu