Kolejny rok współpracy z Tramwajami Warszawskimi

logotyp Tramwajów Warszawskich
logotyp Tramwajów Warszawskich

Z dumą ogłaszamy, że podpisaliśmy umowę na nowy projekt z Tramwajami Warszawskimi. To dla nas kolejny krok w długotrwałej współpracy, a jednocześnie potwierdzenie zaufania naszego klienta do naszych umiejętności i kompetencji.

System "Patroni"

Jednym z codziennych zadań Tramwajów Warszawskich jest kontrola jakości pracy motorniczych poprzez przypisywanie im patronów - nauczycieli oceniających ich umiejętności prowadzenia tramwaju.

Kilka lat temu dostarczyliśmy kompleksowy system informatyczny "Patroni" ułatwiający pracę patronów. Nasza aplikacja została zaprojektowana tak, by w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o patronach i ich podopiecznych. Integrujemy się z innymi systemami, aby prezentować aktualne dane motorniczych, grafiki pracy czy informacje o absencjach. Nasza aplikacja pozwala również użytkownikom na szybki przegląd raportów i skarg złożonych na ich podopiecznych.

Aktualna umowa obejmuje wsparcie techniczne i rozwój stworzonego wcześniej systemu.

Usługi wsparcia technicznego i opieki

Nasza rola w ramach tej umowy obejmuje szeroki zakres usług wsparcia technicznego i opieki, w tym:

  • Skuteczna obsługa zgłoszeń, zapewniająca szybką reakcję na wszelkie problemy;
  • Natychmiastowe działania w przypadku wystąpienia awarii, mające na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności aplikacji;
  • Aktywna identyfikacja i usuwanie błędów, zapewniająca stabilność i bezproblemowe działanie systemu;
  • Regularne aktualizacje poprawek bezpieczeństwa, dbając o ochronę danych i integralność systemu;
  • Pomoc w instalacji oraz bezproblemowa migracja aplikacji na inne środowisko.

Usługi rozwoju oprogramowania

Oprócz usług wsparcia technicznego, oferujemy także nasze umiejętności w dziedzinie rozwoju oprogramowania. Nasz zespół doświadczonych programistów jest gotowy dostarczyć nowatorskie rozwiązania, wykorzystując najnowsze technologie.

Technologie wykorzystane w projekcie: nowoczesne narzędzia dla skutecznej implementacji

W ramach tego projektu wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak Java, Spring, JSF, Hibernate, JQuery oraz platforma chmurowa Microsoft Azure. Dzięki temu zapewniamy efektywne i skalowalne rozwiązania.