Dofinansowane szkolenia Vavatech w Bazie Usług Rozwojowych

Z przyjemnością informujemy, że szkolenia Vavatech z możliwością dofinansowania UE są już dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Ze wsparcia mogą już skorzystać przedsiębiorcy i ich pracownicy województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, niebawem ma też ruszyć projekt w woj. dolnośląskim.

Baza Usług Rozwojowych (wcześniej Rejestr Usług Rozwojowych - RUR) to serwis internetowy za pośrednictwem którego zarówno osoby fizyczne jaki i przedsiębiorcy mogą zapisywać się na szkolenia i usługi doradcze (np. mentoring, coaching).

Szkolenia dofinansowane mają w wyszukiwarce usług, w kolumnie "Możliwość dofinansowania" oznaczenie: . Z możliwości dofinansowania będą niebawem mogli skorzystać w całej Polsce (poza niestety woj. mazowieckim i pomorskim)) mikro, mali i średni przedsiębiorcy oraz ich pracownicy, w tym też osoby pracujące na własny rachunek.

Na dzień 5 stycznia 2017 r. wsparcie jest już możliwe dla podmiotów, których siedziba, oddział lub miejsce zatrudnienia znajduje się na terenie województwa warmińsko – mazurskiego lub podlaskiego.

Szkolenia dofinansowane z UE są koordynowane przez Operatorów regionalnych, dla województwa podlaskiego jest to Wojewódzki Urząd Pracy, a w województwie warmińsko-mazurskim mamy trzech operatorów, w zależności od subregionu:

W pozostałych województwach termin uruchomienia Podmiotowego Systemu Finansowania został wyznaczony następująco:

Województwo Okres
woj. dolnośląskie II kwartał 2017 r.
woj. kujawsko-pomorskie II kwartał 2017 r.
woj. lubelskie I kwartał 2017 r.
woj. lubuskie II/III kwartał 2017 r.
woj. łódzkie II/III kwartał 2017 r.
woj. małopolskie II/III kwartał 2017 r.
woj. opolskie IV kwartał 2017 r.
woj. podkarpackie I kwartał 2017 r.
woj. śląskie I kwartał 2017 r.
woj. świętokrzyskie I kwartał 2017 r.
woj. wielkopolskie I kwartał 2017 r.
woj. zachodniopomorskie II kwartał 2017 r.