Nowe szkolenia i ofensywa w mediach społecznościowych

  • Wprowadziliśmy także szkolenie, którego celem jest nabycie praktycznych umiejętności zarządzania i kierowania projektami z wykorzystaniem MS Project. Na szkoleniu zostaną użyte przygotowane materiały i predefiniowane harmonogramy, które pozwolą zobrazować i zrozumieć na poziomie logicznym czynności jakie zachodzą w typowych sytuacjach projektowych. Zobacz pełen program szkolenia.
  • Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy nasz katalog o nowe szkolenie z zakresu Tworzenia dostępnych stron internetowych dla osób niepełnosprawnych. Zapewnienie wszystkim użytkownikom równego dostępu do treści zawartych w Internecie jest naszym obowiązkiem. Wymaga tego od nas prawo i  etyka, projektowanie stron WWW zgodnych z określonymi standardami może się także przełożyć na korzyści biznesowe.
  • Z początkiem nowego roku postawiliśmy rozgościć się na Twitterze i w Google +. Mamy nadzieje, że obecność w nowych portalach społecznościowych zachęci Państwa do udziału w naszych szkoleniach.
  • 5% zniżki dla fanów. Dołącz do grona naszych fanów na Facebooku, aby uczyć się taniej!" Na Facebooku już niebawem planujemy konkursy edukacyjne, które wzbogacą Państwa wiedzę z zakresu szeroko pojętej informatyki. Przypominamy, że  za dołączenie nas do grona swoich znajomych oferujemy 5% zniżkę na dowolny kurs z naszego katalogu :)