Szkolenia UCD czyli użyteczność stron internetowych (web-usability) w naszej ofercie

Nasza oferta szkoleń została rozszerzona o nowy dział związany z użytecznością (Usability) oraz zarządzaniem użytecznością w projektach informatycznych.

Nowe szkolenia skierowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców od programistów, projektantów i analityków, poprzez osoby zajmujące się marketingiem, managerów i kierowników projektów na właścicielach firm kończąc.

Podstawowym szkoleniem wprowadzającym podstawowe metody oraz pojęcia związane z użytecznością a także procesem zarządzania użytecznością w projekcie (User-Centered Design) jest szkolenie User-Centered Design i wstęp do użyteczności

W ofercie znalazły się również szkolenia zaawansowane zarówno dla osób, które biorą udział w projektowaniu nowych serwisów (Usability w projektowaniu) a także dla tych, którzy odpowiadają za rozwój i poprawę użyteczności istniejących produktów (Usability na co dzień. Rozwijanie użyteczności istniejącego produktu).

Z uwagi na swoją specyfikę osobne dwa szkolenia zostały przygotowane specjalnie pod kątem:

Na koniec jako doskonałe uzupełnienie powyższych szkoleń znalazł się kurs z wykorzystania narzędzia Axure (Prototypowanie interaktywnych makiet – Axure) gdzie uczestnicy nauczą się szybko i wydajnie tworzyć interaktywne makiety stron lub całych aplikacji.